O mně

 
IMG_1653.JPG

O mně

Jsem projektovou manažerkouonline galeristkou i akrojogínkou z Prahy. Miluji život na volné noze, výtvarné umění, oceán a sníh. Mám ráda francouzské makronky, italskou módu a švédský hip-hop. Vážím si rovných lidí. Nesnáším lečo, a taky když někdo vezme za kliku, aniž by zaklepal.  

 

Vystudovala jsem komunikaci a lidské zdroje, psala texty pro britskou online agenturu, pracovala v reklamním oddělení evropského eBay, v české PR firmě i jako plavčík ve Švédsku. Starala jsem se o závodníky na L´Étape du Tour, kurátorovala výstavu Iana Emese v Londýně, koordinovala návštěvu Earla z Wessexu nebo konzultovala tvorbu webu pro Miloše Formana.

 

Vytvořila jsem také online galerii ARTUARE a příležitostně přispívám na své blogy zde na webu a na stránce Souls on the Road.

 

Věřím, že úsměv je nejkrásnější ženskou ozdobou, a že zázraky se dějí. A tak se ráda směji a sním. Třeba také o tom, že s pomocí mých schopností se i Vaše sny a vize promění v realitu. 

 

Lucia Heverová, Praha 13 – Stodůlky, Mukařovského 2590/2

zapsaná v Živnostenském rejstříku od 17.9.2007

IČ:  75875217

 
 

Tato web je autorské dílo a proto je chráněné zákonem. Využívat jeho obsah, kopírovat ho či jinak rozmnožovat a napodobovat ho lze pouze v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Zároveň není možné bez předchozího souhlasu autora užít obsah webu pro jinou než osobní potřebu fyzické osoby, tedy takovou potřebu, jejímž účelem není obchodní prospěch.